16.října 2017

Svobodainfo.cz píše o soutěži -  http://www.svoboda.info/zpravy/kolin/soutez-miss-kolinska-ma-novy-web-prihlasky-jiz-bezi/

11.října 2017

Nezapomeňte, pouze do 20.10. je možné zaslat svou přihlášku do 17.ročníku MISS Kolínska. Přihlášené dívky budeme, po uzávěrce přihlášek, kontaktovat telefonicky s termínem osobního setkání. 

5.října 2017

Kolínský Pres píše o soutěži - přečtěte si na stránkách Kolínského Presu více.. http://www.kolinskypres.cz/clanek-odstartoval-dalsi-rocnik-miss-kolinsko

4.října 2017

Do 20.10. je možnost zaslat svou přihlášku do 17.ročníku MISS Kolínska.  Pro finalistky jsou nachystány V Salonu Paradise a studiu Levandule semináře o líčení, vizážistice a vlasové péči.

V rámci předfinálových kurzů se finalistky dozvědí detaily o etiketě a společenském chování, absolvují kurzy chůze a držení těla a rovněž je čeká i zábavné odpoledne v Resortu Vigvam.


21.září 2017

Přihlas se do 17.ročníku MISS Kolínska právě teď ....

18.září 2017

Rádi bychom představili "KOSMETICKÉ PARTNERY" 17.ročníku MISS Kolínska.

Staly se jimi Studio Levandule a Salon Paradise. Oba kosmetické partnery Vám blíže představujeme níže. Případně pročtěte širokou nabídku služeb na vlastních webových stránkách salonů. 

Studio Levandule, sídlící v Masarykově ulici 823 v Kolíně 

Studio Levandule má útulné prostředí, ve kterém se cítíte jako doma. Studio je otevřeno od roku 2003. Nabízíme tyto služby: Dámské, pánské a dětské kadeřnictví, dámská a pánská kosmetika, prodlužování řas, mikrojehličková terapie, vizážistika, barvová typologie a nehtový design. Certifikované studio Oriflame č.257

FB: Studio Levandule Kolín, www.studiolevandule.cz

Salon Paradis, sídlící v Polepské ulici 667 v Kolíně (Sportovní centrum Trojka)

  • Salon Paradis je moderní zařízení se špičkovým vybavením a zdravotnickým personálem.
  • Nabízíme tyto služby: liposukce - kavitace, lymfodrenáže, lifting, bělení zubů, masáže, výživové poradenství a školení v oblasti vizážistiky a péči o pleť.
  • Prémiové studio Oriflame č.902


17.září 2017

Představujeme Módního partnera 17.ročníku MISS Kolínska...

Půjčovna svatebních a společenských šatů „Victorie“

Salon Victorie se nachází v Církvici u Kutné Hory, kde působí již 11. rokem. Nabízí přes 200 modelů svatebních a společenských šatů nejrůznějších světových značek. V nabídce jsou také dětské šaty, pánské obleky a samozřejmě i dámské a pánské doplňky.

FB: Victorie – salon, www.victorie-salon.cz

2.září 2017

Generálním partnerem MISS Kolínska 2017 se opět stala společnost NPS Group s.r.o. a Realitní kancelář Evropa.

          Děkujeme tímto za podporu. Obě společnosti budou rovněž informovat na facebook stránkách o průběhu soutěže.

1.září 2017

Vyhlášen v pořadí již 17.ročník MISS Kolínska, již nyní je možné zasílat svou přihlášku do soutěže.