21.listopadu 2018

Píše se v tisku o finálovém večeru 18.ročníku MISS Kolínska...

Kolínský Deník, Foto: Zdeněk Hejduk...článek zde

Svoboda.info, Foto: Michal Bílek...článek zde

Gratulujeme všem finalistkám 18.ročníku MISS Kolínska


VÍTĚZKOU 18.ROČNÍKU MISS KOLÍNSKA A ZÁROVEŇ MISS SYMPATIE SE STALA MARTINA ULRICHOVÁ, I.VICEMISS NELA DOBIÁŠOVÁ A II.VICEMISS OLDŘIŠKA NEUMANNOVÁ, 

Gratulujeme
finalistky během módní přehlídky obchodu B.My.Fashion

16.listopadu 2018

Děkujeme Módnímu partnerovi obchodu B.My.Fashion za realizaci předfinálových příprav. Všechny finalistky mají již nachystané své modely pro jednu ze soutěžních disiplín, kterou je Módní přehlídka obchodu B.My.Fashion. Nezapomeňte, že obchod B.My.Fashion připravil pro všechny diváky v salé milé překvapení...Při prokázání se platnou vstupenkou  z finálového večera - do 27.11.2018 obdrží zákazníci v obchodě B.My.Fashion slevu na svůj předvánoční nákup.

15.listopadu 2018

Poslední volné vstupenky na slavnostní finálový večer. Možnost rezervace zde...

11.listopadu 2018

Přípravy na slavnostní finálový večer vrcholí. Finalistky mají za sebou i zkoušku oblečení ve svatebním a společenském salonu Farfallino a módního obchodu B.My.Fashion, který pro diváky v sále přichystal milé překvapení...Při prokázání se platnou vstupenkou  do 24.11.2018 obdrží zákazníci v obchodě B.My.Fashion slevu na svůj předvánoční nákup.

Fotografie ze zkoušky oblečení v salonu Farfallino...

5.listopadu 2018

Mediální partneři aktivně informují o událostech z průběhu příprav MISS Kolínska.

Děkujeme Rádiu KISS Delta a Rádiu Signal za rozhlasové zprávy. Další mediální partner Kolínský Pres informuje veřejnost o možnostech hlasování o MISS Sympatie a Svobodainfo. právě uveřejnilo článek ke slavnostnímu finále...k pročtení zde nebo na níže uvedeném odkazu

http://www.svoboda.info/zpravy/kolin/slavnostni-finalovy-vecer-18rocniku-miss-kolinska-se-blizi/

Dnes proběhla první zkouška šatů ve svatebním a společenském salonu Farfallino.


3.listopadu 2018

Finalistky absolvovaly v rámci svých předfinálových příprav v Městském společenském domě seminář o etiketě a společenském chování. V pondělí 5.11. proběhne zkouška šatů v salonu Farfallino a v sobotu 10.11. proběhne předposlední zkouška choreografie v Městském divadle v Kolíně.

Stále ještě máte možnost hlasovat o nejsympatičtější finalistku MISS Kolínska, která bude vyhlášena v rámci slavnostního finálového večera...

Předprodej vstupenek Městského divadla v Kolíně nabízí poslední místa na slavnostní finálový večer. V úterý 20.listopadu se můžete těšit na deset finalistek, moderátora Vlastu Korce, muzikálového zpěváka Radima Schwaba a stále ještě přadující MISS Kolínska 2017 Sabinu Uxovou.

Předprodej vstupenek zde...


21.října 2018

Studio Levandule, kosmetický a kadeřnický partner MISS Kolínska, připravilo pro finalistky zkrášlující dopoledne. 

Poté se finalistky přesunuly do Foto Vidrna k focení portrétů. Již brzy budete moci začít hlasovat o svou MISS Sympatie...


15.října 2018

Finalistky se během večera představí i v šatech od společnosti Farfallino, která pro finalistky již nachytala  úžasné korunky pro vítězky... Děkujeme...

13.října 2018

Finalistky již pilně nacvičují na slavnostní finálový večer. Můžete se těšit na taneční choreografii v rámci soutěžní disciplíny "Módní přehlídka"  v podání modelů obchodu B.My.Fashion. Letos poprvé si budete moci modely z této soutěžní disiplíny zamluvit nebo přímo zakoupit po skončení finálového večera přímo v divadle. Nabídnuta Vám bude i "finálová sleva".

Nezapomeňte si včas rezervovat své vstupenky na pokladně Městského divadla

5. října 2018

Významný partner letošního ročníku společnost Women design si pro Vás přichystal již aktuální předvánoční nabídku, neváhejte se podívat na na nové zboží nejen pro finalistky MISS Kolínska.

2.října 2018

Finalistky již pilně nacvičují na slavnostní finálový večer.

Čekají je zkoušky choreografie, zkoušky oblečení u módních partnerů obchodu B.my.Fashion a svatebního salonu Farfallino.

Přichystán je i seminář o etiketě a společenském chování u Významného partnera obchodu Women Design. 

Na finalistky se těší i kosmetický partner Studio Levandule, které bude dívky česat a líčit nejen na finále, ale i na své první fotomodelingové focení. Fotografie z příprav již brzy.


24. září 2018

18.ročník MISS Kolínska má své finalistky.

Gratulujeme Sabině Nádvorníkové, Krystyně Zheliznyak, Oldřišce Neumannové, Kristýně Semelkové, Rozálii Rácové, Zuzaně Schovancové, Martině Ulrichové, Nele Dobiášové, Barboře Sejkorové, Valerii Matějkové.

Ostatním dívkám, které se účastnily veškerých castingů děkujeme za jejich čas a budeme se těšit v příštím roce.

Vstupenky na slavnostní finálový večer bude možné zakoupit již od 6.10. v Městském divadle v Kolíně. Během večera se můžete těšit na vystoupení muzikálové hvězdy Radima Schwaba a stále ještě úřadující MISS Kolínska Sabiny Uxové. Večerem bude opět provázet moderátor Vlasta Korec. Slavnostní finále proběhne v úterý 20.listopadu od 19.30hod v Městském divadle v Kolíně.

1. září 2018

Své přihlášky můžete osobně vyplnit i u našich Významných partnerů.

Tištěné přihlášky vyplňte osobně v B.my.Fashion nebo WomanDesign.

Na webových stránkách obou obchodů najdete i aktuální novinky na podzimní sezónu.

Nově si budete moci po skončení slavnostního finále i zamluvit oblečení ze soutěžní disciplíny Módní přehlídka, kterou pro Vás chystá obchod B.my.Fashion.

Nezapomeňte si včas rezervovat vstupenky na slavnostní finálový večer, který proběhne 20.listopadu v Městském divadle v Kolíně. Během večera se můžete těšit i na pěvecká vystoupení muzikálové hvězdy Radima Schwaba a MISS Kolínska 2018 Sabiny Uxové.


1. června 2018

VYHLÁŠEN NOVÝ ROČNÍK MISS KOLÍNSKA

Přihlášky je možné zasílat do 15.9.2018

Během slavnostního finálového večera 20.11. se můžete těšit na pěvecké vystoupení muzikálové hvězdy Radima Schwaba. 


 

PŘEDSTAVUJEME NOVÉ PARTNERY MISS KOLÍNSKA...

I v letošním roce se Generálním partnerem MISS Kolínska 2018 opět stala Realitní kancelář Evropa, spolu s NPS Group...

Významným partnerem 18.ročníku se letos stal i obchod  WOMAN DESING...

Obchod Women Design nabízí pohodlné, ale zároveň originální a krásné prádlo, a to jak pro ženy, tak i muže. V nabídce je spodní prádlo pro drobné, ale i plnější tvary ve velice příjemných materiálech, dále pánské trenky, boxery či slipy a v neposlední řadě velký výběr pyžam a košilek. Nově jsou v prodejně k zakoupení elegantní saténové košilky a župany české výroby, kdy každý kus je originál.


Letošním módním partnerem se stal obchod B.my.fashion a Svatební a společenský salon Farfallino

Aktuální nabídky módních partnerů můžete sledovat na jejich odkazech. I my brzy obchod B.my.fashion představíme...

VÝBĚR AKTUALIT Z MISS KOLÍNSKA 2017...

12.prosince

SLAVNOSTNÍ FINÁLOVÝ VEČER

17.ročníku MISS Kolínska

se uskutečnil v úterý 12. prosince 2017 v Městském divadle v Kolíně.

Vítězkou MISS Kolínska 2017 se stala Sabina Uxová,

I.Vicemiss se stala Tereza Matějková a 

II.Vicemiss Denisa Kortanová.

Titul MISS Sympatie Kolínska 2017 získala Michaela Skoupá.

Všem vítězkám gratulujeme a děkujeme všem finalistkám za krásný večer.

Kolínský Pres píše o MISS Kolínska.... Článek připravil p. František Stráník.


Finalistky se pilně připravovaly v Resortu Vigvam na slavnostní finálový večer. Děkujeme Resortu Vigvam v čele s panem Beníškem za příjemný sváteční den, možnost nacvičit choreografii i relaxovat u bowlingu.


Děkujeme Salonu Paradis za nedělní akci pro finalistky MISS Kolínska. Paní majitelka salonu Paradis Ilona Adamová dívkám představila nabídku salonu a obeznámila je i s možností využití služeb, které najdete na www.paradis.cz.

Zároveň se finalistky dozvěděly zajímavé informace o uspořádání šatníku, správném líčení, péči o svůj zevnějšek a mnohé další informace potřebné pro celý život.  Děkujeme všem za příjemnou spolupráci  a panu Stráníkovi za fotodokumentaci akce.


Studio Levandule, sídlící v Masarykově ulici 823 v Kolíně, dnes připravilo první setkání finalistek MISS Kolínska 2017.

Majitelka Studia Levandule paní Ilona Mašínová, spolu s kadeřnicí a vizážistkou, poskytly všem finalistkám cenné rady k přípravám na slavnostní finálový večer. Dívky prožily příjemné odpoledne a odnesly si i milé dárky pro svou každodenní péči. Děkujeme tímto Studiu Levandule za péči a profesionální přístup. 

Svobodainfo.cz píše o soutěži -  http://www.svoboda.info/zpravy/kolin/soutez-miss-kolinska-ma-novy-web-prihlasky-jiz-bezi/

Kolínský Pres píše o soutěži - přečtěte si na stránkách Kolínského Presu více.. http://www.kolinskypres.cz/clanek-odstartoval-dalsi-rocnik-miss-kolinsko

Do 20.10. je možnost zaslat svou přihlášku do 17.ročníku MISS Kolínska.  Pro finalistky jsou nachystány V Salonu Paradise a studiu Levandule semináře o líčení, vizážistice a vlasové péči.

V rámci předfinálových kurzů se finalistky dozvědí detaily o etiketě a společenském chování, absolvují kurzy chůze a držení těla a rovněž je čeká i zábavné odpoledne v Resortu Vigvam.

Rádi bychom představili "KOSMETICKÉ PARTNERY" 17.ročníku MISS Kolínska.

Studio Levandule, sídlící v Masarykově ulici 823 v Kolíně 

Studio Levandule má útulné prostředí, ve kterém se cítíte jako doma. Studio je otevřeno od roku 2003. Nabízíme tyto služby: Dámské, pánské a dětské kadeřnictví, dámská a pánská kosmetika, prodlužování řas, mikrojehličková terapie, vizážistika, barvová typologie a nehtový design. Certifikované studio Oriflame č.257

FB: Studio Levandule Kolín, www.studiolevandule.cz

Generálním partnerem MISS Kolínska 2017 se opět stala společnost NPS Group s.r.o. a Realitní kancelář Evropa.

          Děkujeme tímto za podporu. Obě společnosti budou rovněž informovat na facebook stránkách o průběhu soutěže.